(NIE)BEZPIECZNE ZWIĄZKI FIZYKI Z MEDYCYNĄ 1 W.2014

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Nasza cena: 43,20 zł 43.20
Cena katalogowa: 43,20 zł
ilość Szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: WSIP/ZAMKOR
Kod produktu: 9788302148057

Opis

Książka jest przeznaczona głównie dla uczniów klas biologiczno-chemicznych. Stanowi doskonałe wsparcie w nauczaniu przedmiotu uzupełniającego pod nazwą fizyka w medycynie. Można ją również wykorzystywać w grupach realizujących przedmiot przyroda lub jako uzupełnienie wiadomości w klasach, w których fizyka jest realizowana na poziomie rozszerzonym.

Głównym zamierzeniem jest pokazanie często niedostrzeganych przez uczniów związków fizyki z biologią, a więc także i z medycyną. Autorzy wybrali tylko niektóre, jego zdaniem najważniejsze i najciekawsze zagadnienia fizyczno-medyczne, wychodząc z założenia, że lepiej poruszyć mniejszą liczbę tematów, ale opracować je dokładniej i solidniej. Najważniejsze staje się zrozumienie zjawisk, zaś wzory, ich przekształcenia i definicje schodzą na dalszy plan.

Atutem książki jest niewątpliwie przejrzysta kompozycja. Każdy temat został podzielony na dwie części - fizyczną i medyczną. Klarowne opisy i jasno przedstawione zagadnienia dostosowano do możliwości odbioru ucznia. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że książka pozostawia dużą swobodę nauczycielowi, który może dopasować realizację tematu do poziomu grupy. Na rynku wydawniczym brakuje pozycji z opisami zastosowań fizyki w medycynie dla uczniów po podstawowym kursie fizyki, dlatego ta książka może się okazać szczególnie cenna i przydatna. 

AUTOR ADAM BLOKESZ, JAKUB WĄSOWICZ, PATRYK WOLNY
TYTUŁ (NIE)BEZPIECZNE ZWIĄZKI FIZYKI Z MEDYCYNĄ 1 W.2014
WYDAWCA WSIP/ZAMKOR
ROK WYDANIA 2014
FORMAT 165 X 240 MM
OPRAWA OPRAWA BROSZUROWA
ILOŚĆ STRON 232
EAN 9788302148057
Znajdź podobne według klucza:
(171844)

Opinie o produkcie (0)

  • +48 12 389 11 84
  • ksiegarnia.prim@pro.onet.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl